OPRYSKIWACZE PERKOZ MAX

PERKOZ MAX 800, 1000, 1300, 1600, 1900. Wykorzystując doświadczenie zdobyte przez wiele lat w pro- dukcji mniejszych opryskiwaczy zawieszanych PERKOZ zbudowaliśmy opryskiwacz PERKOZ MAX. Został on skonstruowany z przeznaczeniem do pracy w średnich i dużych gospodarstwach. Możliwość zakupienia dodatkowego zbiornika z oddzielną pompą, montowanego na przedni TUZ pozwala na zwiększenie opryskiwanego obszaru przy jednoczesnym zbalansowaniu masy własnej ciągnika. Do budowy tego opryskiwacza użyliśmy podzespołów najwyższej jakości pochodzących od czołowych producentów, dzięki czemu powstał opryskiwacz spełniający wymagania nowoczesnego rolnictwa.

Belki opryskowe sterowane hydraulicznie

Wszystkie belki stosowane w opryskiwaczach PERKOZ MAX są rozkładane hydraulicznie, a sterowanie hydra- uliką odbywa się za pomocą elektrycznej konsoli bądź komputera pokładowego.

Komputer sterujący Radion 8140 jest zaawansowanym komputerem zaprojektowanym z myślą o prostocie obsługi. Wystarczy ustawić docelową dawkę, a komputer zasu- geruje dobranie odpowiednich rozpylaczy dla danego zastosowania oraz zakres prędkości dla dawki docelowej. Po rozpoczęciu oprysku na wyświetlaczu widoczna jest stosowana dawka, zużyta ilość cieczy, ciśnienie w systemie, prędkość robocza, opryskany obszar, wielkość kropel oraz ilość cieczy w zbior- niku. Poza tymi podstawowymi funkcjami Radion ma możliwość podłączenia zaworu do automatycznego tankowania. Posiada również port do podłączenia nawigacji Matrix z możliwością automatycznego wyłączania sekcji i stero- wania dawkowaniem zmiennym (funkcja wykorzystywana w rolnictwie precy- zyjnym), co w komputerach tej klasy jest niespotykane.

OPRYSKIWACZ PERKOZ 400, 600, 800 i 1000

Opryskiwacze PERKOZ 400, 600, 800 i 1000 jest to seria opryskiwaczy zawieszanych przeznaczonych dla małych, średnich i większych gospodarstw. Podzespoły jakich używamy do ich produkcji pochodzą od najlepszych dostawców i są najwyższej jakości, a mnogość rozwiązań pozwala skonfigurować maszyny bardzo proste i niedrogie jak i mocno zaawansowane z dużą ilością nowoczesnych rozwiązań spełniających coraz wyższe wymagania nowoczesnego rolnictwa.

Samo-poziomowanie zapewnia prawidłowe prowadzenie belki opryskowej z zachowaniem odpowiedniej, niezmiennej odległości nad chronionymi roślinami.