BRONY KOBALT H I HP

Brony KOBALT H to seria bron zawieszanych hydraulicznie składanych aby bezpiecznie poruszać się po drogach. Ich ciężka i solidna rama czyni je bardzo wytrzymałymi i wpływa na lepsze zagłębianie się w glebę. Największą zaletą tych bron są wysokiej jakości talerze firmy OFAS zamocowane na indywidualnych sprężynach z możliwością regulacji kąta natarcia, dodatkowo sekcje robocze można przesuwać względem siebie. Regulacja kąta natarcia talerzy i przesunięcia sekcji pozwala precyzyjnie dostosować pracę brony do rodzaju uprawy i panujących warunków glebowych.

Brony KOBALT HP są to konstrukcyjnie te same brony co KOBALT H tylko mają dołożony wózek transportowy, wtedy podczas transportu prawie cały ciężar maszyny spoczywa na wózku a podczas pracy wózek może dodatkowo dociążać maszynę.

BRONY KOBALT: 2.5, 3.0, 3.5, 4.0m

Brony talerzowe KOBALT to seria, która powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia w produkcji bron kom- paktowych. Słuchając sugestii naszych użytkowników wprowadziliśmy szereg nowych rozwiązań i ulepszeń, m.in.: bardziej wytrzymałą i estetyczną ramę, dodatkowe ekrany – stałe i obrotowe, jeszcze bardziej wytrzymałe łożysko- wania oraz różną liczbę talerzy na poszczególnych sekcjach roboczych. Brony KOBALT występują w trzech wersjach, w wersji KOBALT LIGHT z talerzami Ø 460, w wersji KOBALT z talerzami Ø510 oraz KOBALT STRONG Ø560.